Fotobuza PrahaPražská	fotoburzaAukceBazar on-lineiShopServis fotopřístrojůO	fotografii
hlavní stránka > o fotografii > technické informace > Přehled fotopřístrojů Kodak

Tento přehled fotopřístrojů Kodak snad může trochu pomoci příznivcům této značky. Uvádím seznam vyráběných modelů včetně let jejich výroby a typu filmu který používali. Nečiním si tímto nárok na kompletnost,vycházím z informací,které mám v současné době k dispozici.

Typ přístrojeVýrobaTyp používaného filmu
oddo
No.1A Autographic Kodak 1917 Model Camera19171924116
No.3 Autographic Kodak Camera19141926118
No.3A Autographic Kodak Camera19141934122
No.1 Autographic Kodak Junior Camera19141927120
No.1A Autographic Kodak Junior Camera19141927116
No.2C Autographic Kodak Junior Camera19161927130
No.3A Autographic Kodak Junior Camera19181927122
No.1 Autographic Kodak Special Camera19151920120
No.1 Autographic Kodak Special Camera(mod.B)19211921120
No.1 Autographic Kodak Special Camera(mod.B) typ 219221926120
No.1A Autographic Kodak Special Camera19141916116
No.1 Autographic Kodak Special Camera/dálkoměr19171923116
No.1 Autographic Kodak Special Camera/dálkoměr/(mod.B)19231926116
No.2C Autographic Kodak Special Camera/dálkoměr19231928130
No.3 Autographic Kodak Special Camera19141926118
No.3A Autographic Kodak Special Camera19141916122
No.3A Autographic Kodak Special Camera/dálkoměr19161934122
Boy Scout Kodak Camera19291934127
Baby Brownie Camera19341941127
Brownie 127 Camera (exportní model)19361939127
Baby Brownie Special Camera19391954127
Brownie Special 127 Camera (exportní model)19391939127
No.2 Beau Brownie Camera (pět různých barevných variant)19301933120
No.2A Beau Brownie Camera (pět různých barevných variant)19301933116
Boy Scout Brownie Camera19321932120
The Brownie Camera19001901117
No.0 Brownie Camera19141935127
No.1 Brownie Camera19011916117
No.2 Brownie Camera19011924120
No.2 Brownie Camera (mod.F) aluminium19241933120
No.2 Brownie Camera (pět různých barevných variant)19291933120
No.2A Brownie Camera19071924116
No.2A Brownie Camera (mod.C) aluminium19241933116
No.2A Brownie Camera (pět různých barevných variant)19291933116
No.2C Brownie Camera19171934130
No.3 Brownie Camera19081934124
Brownie 127 Camera (Imported from KLtd.)19531954127
Brownie Auto 27 Camera19631965127
Brownie Bullet Camera19571964127
Brownie Bullet II Camera19611968127
Brownie Bulls-Eye Camera (černý)19541958620
Brownie Bulls-Eye Camera (zlatý)19571960620
Brownie Fiesta Camera (šedostříbrný)19621965127
Brownie Fiesta Camera (modročerný)19651966127
Brownie Fiesta R 4 Camera19661970127
Brownie Flash 20 Camera19591962620
Brownie Flash Six-20 Camera19461955620
Brownie Flashmite Camera19601965620
Brownie Hawkeye Camera19491951620
Brownie Hawkeye Camera Flash model19501961620
Brownie Holiday Flash Camera19531962127
Brownie Reflex Camera19401941127
Brownie Reflex,Synchro Model Camera19411952127
Brownie Reflex 20 Camera19591966620
Brownie Six-20 Camera (mod.D)19531954620
Brownie Special No.2 Camera19331934120
Brownie Starflash Camera (černý)19571965127
Brownie Starflash Camera (červený)19581960127
Brownie Starflash Camera (bílý)19581962127
Brownie Starflash Camera (modrý)19581962127
Brownie Starflash Camera (Coca-Cola)19591961127
Brownie Starflex Camera19571964127
Brownie Starlet Camera (Imported from KLtd.)19561956127
Brownie Starlet Camera19571962127
Brownie Starmatic Camera19591961127
Brownie Starmatic II Camera19611963127
Brownie Starmeter Camera19601965127
Brownie Starmite Camera19601963127
Brownie Starmite II Camera19621967127
Brownie Super 27 Camera19611965127
Brownie Target Six-16 Camera19461951616
Brownie Target Six-20 Camera19461952620
Brownie Twin 20 Camera19591964620
No.2 Folding Autographic Brownie Camera19151926120
No.2A Folding Autographic Brownie Camera19151926116
No.2C Folding Autographic Brownie Camera19161926130
No.3A Folding Autographic Brownie Camera19161926122
No.2 Folding Pocket Brownie Camera (mod.B)19071915120
No.2A Folding Pocket Brownie Camera19101915116
No.3 Folding Pocket Brownie Camera19051909124
No.3A Folding Brownie Camera19091915122
Baby Brownie Camera (New York World's Fair)19391940127
Six-16 Brownie Camera19331941616
Six-16 Brownie Junior Camera19341942616
Six-16 Brownie Special Camera19381942616
Six-20 Boy Scout Brownie Camera19331934620
Six-20 Brownie Camera19331941620
Six-20 Brownie Junior Camera19341942620
Six-20 Brownie Special Camera19381942620
Six-20 Bulls-Eye Brownie Camera19381941620
Six-20 Flash Brownie Camera19401946620
No.2 Stereo Brownie Camera19051910125
Target Brownie Six-16 Camera19411946616
Target Brownie Six-20 Camera19411946620
No.2 Bullet Camera18951896101
No.2 Bullet Improved Camera18961900101 nebo kazeta na jednotlivé desky
No.2 Bullet Kodak Camera (s brilantním hledáčkem)19001902101 nebo kazeta na dvě desky
No.4 Bullet Camera18961900103 nebo kazeta na jednotlivé desky
No.2 Bullet Special Camera18981904101 nebo kazeta na dvě desky
No.4 Bullet Special Kodak Camera18981900rolkazeta na svitky nebo kazeta na dvě desky
No.4 Bullet Special Kodak Camera (mod.C)19011904103 nebo kazeta na dvě desky
No.2 Bulls-Eye Kodak Camera+modely1896,1897,1898+mod.C a D18951913101
No.3 Bulls-Eye Kodak Camera (mod.A)19081913124
No.4 Bulls-Eye Kodak Camera/modely1896,1897,1898+mod.C a D18961904103
No.2 Bulls-Eye Special Kodak Camera/modely1898,1899+mod.C18981904101
No.4 Bulls-Eye Special Kodak Camera/model 1898+mod.C18981904103
Camp Fire Girl's Kodak Camera19311934127
No.3 Cartridge Kodak Camera19001900119 a adapter na skleněné desky
No.3 Cartridge Kodak Camera19011907119 a adapter na skleněné desky
No.4 Cartridge Kodak Camera (dřevěná přední stěna)18971900104 a adapter na skleněné desky
No.4 Cartridge Kodak Camera (dřevěná přední stěna,dlouhý měch)19001907119 a adapter na skleněné desky
No.5 Cartridge Kodak Camera (dřevěná přední stěna)18981900115 a adapter na skleněné desky
No.5 Cartridge Kodak Camera (dřevěná přední stěna,dlouhý měch)19001907115 a adapter na skleněné desky
Century of Progress World's Fair Souvenir 1833-1933 Camera19331933120
,,A,, Daylight Kodak Camera18911895denní zakládání
,,B,, Daylight Kodak Camera18911895denní zakládání
,,C,, Daylight Kodak Camera18911895denní zakládání nebo adapter na skleněné desky
Eastman Bullet Camera19361942127
Eastman Pinhole Camera19301930listový film
No.3 Eastman Plate Camera Series C19011904desky
No.3 Eastman Plate Camera Series D19011904desky
No.4 Eastman Plate Camera Series C19011903desky
No.4 Eastman Plate Camera Series D19011903desky
No.5 Eastman Plate Camera Series D19021903desky
No.2 Eureka Camera18981901106 + rolkazeta
No.4 Eureka Camera18991901109 + rolkazeta
No.2 Eureka Junior Camera18981901desky
No.1 Falcon Kodak Camera18971898speciální
No.2 Falcon Kodak Camera18971899101
The Anniversary Camera(Eastman Anniversary Camera)19301930?
Fisher-Price Camera (made by Kodak)19841984110
No.2 Flexo Kodak Camera18991913101
No.2 Folding Bulls-Eye Camera18991901101
No.4 Folding Kodak Camera18901892rolkazeta Eastman
No.4 Folding Kodak Camera18931897rolkazeta Eastman
No.4A Folding Kodak Camera (dřevěná přední stěna)19061907126
No.4A Folding Kodak Camera Model B (kovová přední stěna)19081915126
No.5 Folding Kodak Camera18901892rolkazeta Eastman
No.5 Folding Kodak Camera18931897rolkazeta Eastman
No.6 Folding Kodak Camera18931895rolkazeta Eastman
No.0 Folding Pocket Camera (mod.A)19021902121
No.0 Folding Pocket Camera (mod.B)19021906121
Folding Pocket Kodak Camera18971898105
Folding Pocket Kodak Camera (niklovaná)18981899105
No.1 Folding Pocket Kodak Camera (mod.B - niklovaná)18991905105
No.1 Folding Pocket Kodak Camera (mod.C)19051907105
No.1 Folding Pocket Kodak Camera (mod.D)19071910105
No.1 Folding Pocket Kodak Camera (mod.E)19101915105
No.1A Folding Pocket Kodak Camera18991905116
No.1A Folding Pocket Kodak Camera (mod.B)19051906116
No.1A Folding Pocket Kodak Camera (mod.C - dřevěná montáž obj.)19071909116
No.1A Folding Pocket Kodak Camera (mod.D - kovová montáž obj.)19091915116
No.2 Folding Pocket Kodak Camera18991910101
No.3 Folding Pocket Kodak Camera (mod.A,AB,AB-EX,ABX,B,B-2,B-3,B-4,C,C-2,C-3,C-4,C-5,D,E,E-2,E-3,E-4,F,G,H)19001915118
No.3 Folding Pocket Kodak Deluxe Camera19011903118
No.3 Folding Pocket Kodak Camera (mod.B,B-2,B-3,B-4,B-5,C,G)19031915122
No.4 Folding Pocket Kodak Camera19071915123
No.1A Folding Pocket kodak - RR Type Camera19121915116
No.1A Folding Pocket Kodak Special Camera19081912116
No.1A Gift Kodak Camera(v kazetě z cedrového dřeva,vyrobeno10.OOOks)19301931116
Girl Scout Kodak Camera19291934127
No.4 Glass Plate Folding Kodak Camera18921897desky
No.5 Glass Plate Folding Kodak Camera18921897desky
No.6 Glass Plate Folding Kodak Camera18941895desky
Jiffi Kodak Six-16 Camera19331937616
Jiffi Kodak Six-16 Series II Camera19371942616
Jiffi Kodak Six-20 Camera19331937620
Jiffi Kodak Six-20 Series II Camera19371948620
Jiffi Kodak V.P.Camera19351942127
No.3 Junior Glass Plate Kodak Camera18921897desky
No.4 Junior Glass Plate Kodak Camera18921897desky
The Kodak Camera (Ser.No.5192)18881889film založen v továrně
No.1 Kodak Camera (Ser.No.15559)18891895film založen v továrně
No.2 Kodak Camera18891897film založen v továrně
No.3 Kodak Camera18891897film založen v továrně
No.4 Kodak Camera18891897film založen v továrně
Kodak 35 Camera19381948135
Kodak 35 Camera (s vestavěným dálkoměrem)19401951135
Kodak Advantix C 300 Auto Camera1998?APS
Kodak Advantix C 400 Auto Focus Camera1998?APS
Kodak Advantix C 650 Zoom Camera1998?APS
Kodak Advantix C 700 Zoom Camera1998?APS
Kodak Advantix F 300 Auto Camera1998?APS
Kodak Advantix F 600 Zoom Camera1999?APS
Kodak Advantix T 500 Auto Focus Camera1998?APS
Kodak Advantix T 500 Auto Focus Camera1998?APS
Kodak Advantix T 550 Auto Focus Camera1998?APS
Kodak Advantix 1600 Auto Camera1997?APS
Kodak Advantix 2000 Auto Camera1996?APS
Kodak Advantix 2100 Auto Camera1996?APS
Kodak Advantix 3200 AF Camera1996?APS
Kodak Advantix 3600xi Camera1996?APS
Kodak Advantix 3700xi Camera1996?APS
Kodak Advantix 4100xi Zoom Camera1996?APS
Kodak Advantix 4700xi Zoom Camera1997?APS
Kodak Advantix 5600 MRX Text-Date Camera19961997APS
Kodak Advantix 5800 MRX Zoom Camera19961998APS
Kodak Fun Saver Advantix One-Time-Use Flash Camera1996?jednorázový přístroj APS
Kodak Automatic 35 Camera19591964135
Kodak Automatic 35 B Camera19611962135
Kodak Automatic 35 F Camera19621966135
Kodak Automatic 35 R 4 Camera19651969135
Kodak Bantam Camera19351937828
Kodak Bantam Camera (2.typ)19351938828
Kodak Bantam Camera (3.typ)19381947828
Kodak Bantam Camera (obj.f/4,5)19381948828
Kodak Bantam Camera (obj.f/5,6)19381941828
Kodak Bantam Camera (obj.f/8)19381942828
Kodak Bantam Special Camera19361948828
Kodak Bantam RF Camera19541957828
Kodak Breeze Camera19891990135
Kodak Flash Bantam Camera19471953828
Kodak Cameo Auto Focus Camera19941996135
Kodak Cameo Focus Free Camera1993?135
Kodak Cameo Motor 110 Camera1993?110
Kodak Cameo Motor EX Camera1995?135
Kodak Cameo Motordrive Camera19951995135
Kodak Cameo Zoom Plus Camera19931995135
Kodak Chevron Camera19531956620
Kodak Coquette Camera19301932127
Kodak DC 25 Digital Camera1996?dig.přístroj
Kodak Digital Science DC 20 Camera1996?dig.přístroj
Kodak Digital Science DC 40 Camera19961996dig.přístroj
Kodak Digital Science DC 50 Camera1996?dig.přístroj
Kodak Disc 2000 Camera (pro export)19821984HR-disc
Kodak Disc 3000 Camera 19831984HR-disc
Kodak Disc 3500 Camera (pro export)19831985HR-disc
Kodak Disc 4000 Camera19821984HR-disc
Kodak Disc 6000 Camera19821984HR-disc
Kodak Disc 8000 Camera19821984HR-disc
Kodak Disc 3100 Camera19841987VR-disc
Hawkeye Disc 7000 Camera19851985VR-disc
Kodak Disc 4100 Camera19841987VR-disc
Kodak Explorer 35 mm Camera19891991135
Kodak Fling Camera19871989110
Kodak Fun Saver 35 mm Camera1988?jednorázový přístroj/135
Kodak Fun Saver 35 mm Flash Camera/s bleskem1990?jednorázový přístroj/135
Kodak Fun Saver Panoramic 35 mm Camera/panoramatický1989?jednorázový přístroj/135
Kodak Fun Saver Portrait 35 mm Camera/delší ohnisko objektivu19931995jednorázový přístroj/135
Kodak Fun Saver TeleFoto 35 mm Camera/delší ohnisko objektivu19921995jednorázový přístroj/135
Kodak Fun Saver Pocket Daylight Camera1995?jednorázový přístroj/135
Kodak Fun Saver Pocket Flash Camera1995?jednorázový přístroj/135
Kodak Fun Saver Pocket Flash Camera(Open me First Edition)19951995jednorázový přístroj/135
Kodak Fun Saver Party Pack(3 ks.Kodak Fun Saver Flash)19961996jednorázový přístroj/135
Kodak Fun Saver Weekend 35 mm Camera1989?jednorázový přístroj/135
Kodak Funtime 35 mm Camera1992?jednorázový přístroj/135
Kodak Funtime 35 mm Camera Flash/s bleskem1992?jednorázový přístroj/135
Hawkeye Flashfun Camera19611967127
Hawkeye Flashfun II Camera19651969127
Hawkeye Instamatic Camera19631967126
Hawkeye Instamatic F Camera19641968126
Hawkeye Instamatic R 4 Camera19651971126
Hawkeye Instamatic II Camera19691975126
Hawkeye Instamatic A-1 Camera19691972126
Hawkeye Instamatic X Camera19711978126
Hawkeye Pocket Instamatic Camera19731979110
Hawkeye Pocket Instamatic III Camera19741979110
Hawkeye Tele-Instamatic Camera19761979110
Kodak Instamatic 4419691973126
Kodak Instamatic 10019631966126
Kodak Instamatic 10419651968126
Kodak Instamatic 12419681971126
Kodak Instamatic 13419681971126
Kodak Instamatic 15019641966126
Kodak Instamatic 15419651969126
Kodak Instamatic 17419681971126
Kodak Instamatic 250 (Kodak AG)19651967126
Kodak Instamatic 30019631966126
Kodak Instamatic 30419651969126
Kodak Instamatic 31419691971126
Kodak Instamatic 324 (Kodak AG)19661968126
Kodak Instamatic 40019631966126
Kodak Instamatic 40419651969126
Kodak Instamatic 41419681971126
Kodak Instamatic 500 (Kodak AG)19641966126
Kodak Instamatic 70019631966126
Kodak Instamatic 70419651969126
Kodak Instamatic 71419681970126
Kodak Instamatic 80019641966126
Kodak Instamatic 80419651970126
Kodak Instamatic 81419681970126
Kodak Instamatic S-10 Camera19671970126
Kodak Instamatic S-20 Camera19671971126
Kodak Instamatic X-15 Camera19701976126
Kodak Instamatic X-15 F Camera19761988126
Kodak Instamatic X-25 Camera19701974126
Kodak Instamatic X-30 Camera19711974126
Kodak Instamatic X-35 Camera19701976126
Kodak Instamatic X-35 F Camera19761981126
Kodak Instamatic X-45 Camera19701974126
Kodak Instamatic X-90 Camera19701973126
Kodak Instamatic Reflex (f/2,8)19681974126
Kodak Instamatic Reflex (f/1,9)19681974126
Kodak Instamatic Reflex (pouze tělo - černé)19681973126
Kodak Instamatic Reflex (pouze tělo - chrom)19691974126
Kodak EK 4 Instant Camera19761978PR10/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak EK 6 Instant Camera19761978PR10/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak EK 8 Instant Camera19771979PR10/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak EK 2 Instant Camera19771979PR10/přístroj pro okamžitou fotografii
Pleaser Kodak Instant Camera19771982PR10/přístroj pro okamžitou fotografii
Happy Times Kodak Instant Camera (Coca - Cola)19781979PR10/přístroj pro okamžitou fotografii
Handle 2 Kodak Instant Camera (EK22)19791981PR10/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Colorburst 100 Instant Camera19781980PR10/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Colorburst 200 Instant Camera19781980PR10/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Colorburst 300 Instant Camera19781980PR10/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Colorburst 50 Instant Camera19791982PR10/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Colorburst 250 Instant Camera19791982PR10/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Colorburst 350 Instant Camera19811981PR10/přístroj pro okamžitou fotografii
Champ Kodamatic Instant Camera19821984HS 144/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Trimprint 920 Instant Camera19841986HS 144/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodamatic 960 Instant Camera19821986HS 144/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodamatic 970L Instant Camera19821986HS 144/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodamatic 980L Instant Camera19821986HS 144/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodamatic 940 Instant Camera19831984HS 144/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Trimprint 940 Instant Camera19841986HS 144/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Partytime Instant Camera19801982PR 144/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Partyflash Instant Camera19811982PR 144/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Partytime II Kodamatic Instant Camera19821984HS 144/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Partyflash II Kodamatic Instant Camera19821986HS 144/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Pleaser II Kodamatic Instant Camera19821985HS 144/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Party Star Kodamatic Instant Camera19831984HS 144/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Party Star Trimprint Instant Camera19841986HS 144/přístroj pro okamžitou fotografii
Kodak Pleaser Trimprint Instant Camera19841986HS 144/přístroj pro okamžitou fotografii
No.1 Kodak Junior Camera19141914120
No.1A Kodak Junior Camera19141914116
No.3 Kodak Junior Camera18891897film založen v továrně
No.4 Kodak Junior Camera18891897film založen v továrně
Kodak Junior Six-16 Camera19351937616
Kodak Junior Six-16 Series II Camera19371940616
Kodak Junior Six-16 Series III Camera19381939616
Kodak Junior Six-20 Camera19351937620
Kodak Junior Six-20 Series II Camera19371940620
Kodak Junior Six-20 Series III Camera19381939620
Kodak Medalist Camera19411948620
Kodak Medalist II Camera19461953620
Mickey-Matic Camera / Kodak19881991110
Kodak Monitor Six-16 Camera19391948616
Kodak Monitor Six-20 Camera19391948620
Kodak Motormatic 35 Camera19601962135
Kodak Motormatic 35 F Camera19621967135
Kodak Motormatic 35 R 4 Camera19651969135
Kodak Petite Camera (pět různých barev)19291934127
Kodak Pocket Instamatic 10 Camera19731976110
Kodak Pocket Instamatic 20 Camera19721976110
Kodak Pocket Instamatic 30 Camera19721976110
Kodak Pocket Instamatic 40 Camera19721975110
Kodak Pocket Instamatic 50 Camera19721976110
Kodak Pocket Instamatic 60 Camera19721976110
Kodak Pocket Instamatic 60 Camera Deluxe19731975110
Kodak Ektra 1 Camera19781984110
Kodak Ektra 2 Camera19781980110
Kodak Ektra 200 Camera (Kodak AG)19801982110
Kodak Ektramax Camera19781981110
Kodak Tele-Instamatic 608 Camera19751979110
Kodak Tele-Instamatic 708 Camera19761979110
Kodak Tele-Ektra 1 Camera19781981110
Kodak Tele-Ektra 2 Camera19781980110
Kodak Tele-Ektra 300 Camera19801982110
Kodak Tele-Ektralite 20 Camera19791981110
Kodak Tele-Stylelite Camera19801982110
Kodak Tele-Ektralite 40 Camera19791981110
Kodak Tele-Ektralite 600 Camera19801982110
Kodak Trimlite Instamatic 18 Camera19751979110
Kodak Trimlite Instamatic 28 Camera19751979110
Kodak Trimlite Instamatic 38 Camera19751979110
Kodak Trimlite Instamatic 48 Camera19751979110
Kodak Ektralite 10 Camera19781994110
Kodak Ektralite 30 Camera19791981110
Kodak Ektralite 400 Camera (Kodak AG)19811982110
Kodak Ektralite 500 Camera19801982110
Kodak Stylelite Pocket Camera19791979110
Kodak Pazzazz Camera19881994110
Kodak KB 10 Camera19971997135
Kodak Pony 828 Camera19491959135
Kodak Pony 135 Camera19501954135
Kodak Pony 135 Camera (mod.B)19531955135
Kodak Pony 135 Camera (mod.C)19551958135
Kodak Pony II Camera19571962135
Kodak Pony IV Camera19571961135
Kodak Pupille Camera19321935127
Kodak Ranca Camera19321934127
Kodak Recomar 18 Camera19321940filmpak
Kodak Recomar 33 Camera19321940filmpak
Kodak Reflex Camera19461949620
Kodak Reflex 1A Camera19441944?(prototyp)
Kodak Reflex II Camera19481954620
Kodak Retina Camera (black)19341937135
Kodak Retina Camera (chrom)19361939135
Kodak Retina I Camera19391951135
Kodak Retina II Camera19371950135
Kodak Retina IIa Camera19511954135
Kodak Retina IIc Camera19551958135
Kodak Retina IIf Camera19641967135
Kodak Retina IIIc Camera19541958135
Kodak Retina IIIc Camera (mod.2)19581961135
Kodak Retina IIIs Camera19591961135
Kodak Retina Automatic III Camera19601965135
Kodak Retina Reflex Camera19581959135
Kodak Retina Reflex S Camera19591961135
Kodak Retina Reflex III Camera19611965135
Kodak Retina Reflex IV Camera19641968135
Kodak Retina S 1 Camera19671970135
Kodak Retinette Camera19521954135
Kodak Retinette 1A Camera19621963135
Kodak Retinette 1A Camera (má saně pro blesk se středovým kontaktem)19631967135
Kodak Senior Six-16 Camera19371939616
Kodak Senior Six-20 Camera19371939620
No.3A Kodak Series II Camera19361941122
No.1 Kodak Series III Camera19261932120
No.1A Kodak Series III Camera19241931116
No.2C Kodak Series III Camera19241931130
No.3 Kodak Series III Camera19261934118
No.3A Kodak Series III Camera19411943122
Kodak Signet 30 Camera19571959135
Kodak Signet 35 Camera19511958135
Kodak Signet 40 Camera19561959135
Kodak Signet 50 Camera19571960135
Kodak Signet 80 Camera19581962135
Kodak Special Six-16 Camera19371939616
Kodak Special Six-20 Camera19371939620
Kodak S 100 EF Camera19881993135
Kodak S 300 MD Camera (barva černá nebo ,,burgundy,,)19881993135
Kodak S 400 SL Camera19891991135
Kodak S 500 AF Camera19891991135
Kodak S 900 Camera19881993135
Kodak S 1100 XL Camera19891993135
Kodak Stereo Camera19541959135
Kodak Star Camera (made in Brazil)19851985110
Kodak Star 235 Camera19901994135
Kodak Star 335 Camera19901994135
Kodak Star 435 Camera19901994135
Kodak Star 535 Camera19921995135
Kodak Star 635 Camera19901991135
Kodak Star 735 Camera19911994135
Kodak Star 735 R Camera19921994135
Kodak Star 835 AF Camera19911995135
Kodak Star 935 Camera19911993135
Kodak Star 1035 Z Camera19931995135
Kodak Star 1035 ZD Camera19941995135
Kodak Star 275 Camera19931995135
Kodak Star Auto Focus Camera19951996135
Kodak Star Focus Free Camera19951997135
Kodak Star Motordrive Camera19951996135
Kodak Star Zoom 70 Camera19951997135
Kodak Star Zoom 105 Camera19941995135
Kodak Star 110 Camera19931993110
Kodak Tourist Camera19481951620
Kodak Tourist II Camera19511958620
Kodak Vigilant Six-16 Camera19391942616
Kodak Vigilant Six-20 Camera19391949620
Kodak Vigilant Junior Six-16 Camera19401948616
Kodak Vigilant Junior Six-20 Camera19401948620
Kodak Vollenda Camera19321937127
Kodak Voyager Camera19891990135
Kodak Winner Camera19881988110
Kodak Winner Pocket Camera19791990110
Kodak World's Fair Flash Camera19641966127
No.4 Kodet Camera18941897desky nebo rolkazeta
No.4 Folding Kodet Junior Camera18941897desky nebo rolkazeta
No.4 Folding Kodet Camera18941897desky nebo rolkazeta
No.4 Folding Kodet Special Camera18951897desky nebo rolkazeta
No.5 Folding Kodet Camera18951897desky nebo rolkazeta
No.5 Folding Kodet Special Camera18951897desky nebo rolkazeta
Kodak New York World's Fair Baby Brownie Camera19391940127
Kodak New York World's Fair Bullet Camera19391940127
,,C,, Ordinary Glass Plate Kodak Camera18921895desky
,,A,, Ordinary Kodak Camera18911895film se zakládá v temné komoře
,,B,, Ordinary Kodak Camera18911895film se zakládá v temné komoře
,,C,, Ordinary Kodak Camera18911895film se zakládá v temné komoře
No.1 Panoram Kodak Camera19001901105
No.1 Panoram Kodak Camera (mod.B)19011903105
No.1 Panoram Kodak Camera (mod.C)19031907105
No.1 Panoram Kodak Camera (mod.D)19071926105
No.3A Panoram Kodak Camera (úhel záběru 120 st.)19261928122
No.4 Panoram Kodak Camera (úhel záběru 142 st.)18991900103
No.4 Panoram Kodak Camera (mod.B/brilantní hledáček)19001903103
No.4 Panoram Kodak Camera (mod.C)19031907103
No.4 Panoram Kodak Camera (mod.D)19071914103
No.4 Panoram Kodak Camera (mod.D/druhá verze)19141924103
Pocket Kodak Camera18951896102 a desky
Pocket Kodak Camera Model 9618961897102 a desky
Pocket Kodak Camera Model 9718971898102 a desky
Pocket Kodak Camera Model 9818981899102 a desky
Pocket Kodak Camera Model 9918991900102 a desky
Pocket Kodak Camera (mod.D)19001901102 a desky
No.1 Pocket Kodak Camera19261932120
No.1 Pocket Kodak Camera (4 barevné varianty-modrá,hnědá,šedá,zelená)19261931120
No.1A Pocket Kodak Camera19261932116
No.1A Pocket Kodak Camera (4 barevné varianty-modrá,hnědá,šedá,zelená)19291932116
No.2C Pocket Kodak Camera19261932130
No.3A Pocket Kodak Camera19271933122
No.1 Pocket Junior Camera (černá a další tři barevné varianty)19291932120
No.1A Pocket Junior Camera (černá a další tři barevné varianty)19291932116
No.1 Pocket Kodak Series II Camera19221932120
No.1A Pocket Kodak Series II Camera19231931116
No.1A Pocket Kodak Series II Camera (čtyři barevné varianty)19281931116
No.1 Pocket Kodak Special Camera19261934120
No.1A Pocket Kodak Special Camera19261934116
No.2C Pocket Kodak Special Camera19281933130
No.3 Pocket Kodak Special Camera19261928118
3B Qick Focus Kodak Camera (mod.A,B a C)19061911125
No.4 Screen Focus Kodak Camera19041910123
Six-16 Kodak Camera19321936616
Six-20 Kodak Camera19321937620
Six-Three Kodak No.1A Camera19131915116
Six-Three Kodak No.3 Camera19131915118
Six-Three Kodak No.3A Camera19131915122
,,C,,Special Glass Plate Kodak Camera18911895desky
No.1A Special Kodak Camera19121914116
No.3 Special Kodak Camera19111914118
No.3A Special Kodak Camera19101914122
No.1A Speed Kodak Camera19091913116
No.4A Speed Kodak Camera19081913126
Stereo Kodak Model I Camera (měchový přístroj)19171925101
No.2 Stereo Kodak Camera19011905101
Super Kodak Six-20 Camera19381944620
Vanity Kodak Camera (5 bar.variant-modrá,hnědá,šedá,zelená a červená)19281933127
Vanity Kodak Camera (mod.B,3 bar.varianty-béžová,šedá a zelená)K přístroji byla rtěnka a kapesní zrcátko.19281929127
Vest Pocket Autographic Kodak Camera19151926127
Vest Pocket Autographic Kodak Special Camera19151926127
Vest Pocket Kodak Camera19121914127
Vest Pocket Kodak Camera (mod.B - Autographic)19251934127
Vest Pocket Kodak Series III Camera19261934127
Vest Pocket Kodak Special Camera19121935127
Kodak VR 35 Camera (mod.K 10)19861988135
Kodak VR 35 Camera (mod.K 12)19861989135
Kodak Medalist VR 35 Camera (mod.K 14 - spec.edice přístroje s dat.stěnou)19861989135
Kodak VR 35 Camera (mod.K 40)19861993135
Kodak VR 35 Camera (mod.K 60)19861988135
Kodak VR 35 Camera (mod.K 80)19871993135
Kodak VR 35 Camera (mod.K 300)19871990135
Kodak VR 35 Camera (mod.K 400)19871990135
Kodak VR 35 Camera (mod.K 500)19871990135

email: mail@fotoburzapraha.cz || vyrobilo studio WebWorks.cz